Erotika a sex

Ukázky z knih

Když jsem skončil s poslední z dívek, oblékly i mne do pláště. Ten můj byl sněhově bílý.

Samy zůstaly, jak jsem je nechal. Nevšímaly si krve, škrábanců ani kousanců, jen dělaly, co mohly, aby nezasvinily neposkvrněnost mého pláště. Jak se od nich čekalo.

Pořád ještě nahé a zakrvácené mi přinesly na červené podušce tu divnou věc. Je posázená diamanty s vyrytými znaky a přišla spolu s pozvánkou na tohle prima shledání v duchu rodinných tradic.

Předání dědictví.

Převzetí dávné moci.

Posvěcení rodinného pouta.

Tajemství a moudrost a prokletí.

Obětování.

Vyberte si.

Kteroukoli nebo všechna. Nespletete se.

Kdyby nebyla později chvilka, tak rovnou říkám, že ty tři holky mi od té chvíle patří. Dodnes je občas použiju, ale i když mi na ně zrovna nezbude čas nebo chuť, nebo není příležitost půjčit je někomu jako milou pozornost, ony zkrátka čekají v mých pokojích, kam jim nosí jídlo a občas knihu nebo tak na rozptýlení, a odkud se nesmí hnout.

Samozřejmě jsou to živé, narozené a opravdové lidské dívky, žádný umělý výtvor druhořadé rasy. Mají rodinu a tak, od které je pro mne koupili a co ji už nikdy nemají vidět. Ostatně se nečeká, že budou žít příliš dlouho, živé sexuální hračky nechodí do důchodu, jestli víte, co tím myslím.

Ta s temnou pletí a černýma divokýma očima ji má hodně úzkou a nepružnou. Musela být proto pořádně drahá. Vezme to pár let, než přestane krvácet, i když si ji tu a tam vezmu něžně a opatrně.

Pochopitelně nikdy nedostanou žádná jména.

Tak dál.

Někdy byla submisivní koťátko. Kupovala mi dárečky, většinou různé blbinky, často magické. Oblečení. Obrazy.

Nestačilo jí slyšet moc hezké, dík.

Potřebovala, abych jí vykreslil, že tak nádherný obraz jsem jaktěživ neviděl, vždycky si přál a neusnu, dokud na něj před spaním nebudu tak deset minut civět nebo tak.

Kytky byly nejvoňavější a nejkrásnější. Musel jsem přidat příměry.

Pak se svlékla a řekla, ať se s ní pomiluju.

Všechny naše experimenty, divoký sex, vášeň, tohle vše začalo beze slov, případně chtěla, ať ji ošukám. Ojedu. Přefiknu.

Jak přišla řeč na to, že ji mám pomilovat, chtěla smutný sex.

Žádné doteky, žádné líbání.

Jen penis, vagína a pomalé, skoro bych řekl opatrné přirážení. Byla vláčná jako pstruh, takže jsem měl co dělat, abych udržel erekci. Pohled měla zafixovaný k něčemu nad mou hlavou. Přišlo mi, že v těch očích vidím slzy.

Nemusel jsem čekat, až se udělá. Při smutném sexu by to bylo marné.

Pak ještě chtěla ležet v objetí a říkat mi, jak ji to mrzí. Dávno jsem se přestal ptát co vlastně ji mrzí, proč se omlouvá nebo odkud se v ní čas od času vezme ta potřeba dělat to právě tak.

Často potom na pár dnů zmizela. Vytratila se a když byla zpátky, byla cítit krví a zemitou špínou.

To, co přicházelo po celé té eskapádě sebelítosti, můžu nazvat nejlepším sexem mého života. Někdy pomalu a svůdně svlékla mě a nechala, ať si pasivně užívám všech slastných zákoutí jejího těla.

Jindy jí poručím, ať si lehne, oblečení si nechá, jak je.

Přinesu teplou vodu v misce a tvrdou žínku. Umývám její tělo a zároveň sundávám kousky potrhaného oblečení a nijak nespěchám. Úplně poprvé jsem si myslel, že sebou škube bolestí, jak jí čistím mělké rány, ale brzy mě vyvedla z omylu. Nikdy jsem netušil, jak vypadá do písmena naplněné slovo žádostivost.

Byla vzrušená do morku kostí, nažhavená a horká, doslova. Tělo napjaté jako struna, každý můj dotek ji rozvibroval vzrušením.

Přejel jsem jí prsty po pevném břichu. Škubla sebou, jako by jí projel elektrický proud. Chvíli jsem ji nechal napjatou, oči měla zavřené. Znovu jsem se jí dotkl, tentokrát na vnější části stehna, Samael se zase zachvěje a pak popadne mou ruku, ale já se jí vyškubnu. Dotýkám se jí všude kromě měkkých, vlhkých částí její ženskosti.

A ona prosí, škemrá, prohýbá páteř, aby mi nabídla svou rozevřenou pochvu.

Když do ní konečně proniknu, její prsty mi něžně hladí tvář, její rty šeptají, že mě miluje.

Neprozradí, kde byla. Co se jí stalo. Někdy na mě huláká, že nejsem její majetek a jindy se přikrčí a zašeptá, ať se jí neptám. Ať se jí nikdy na nic neptám a že jí to mám slíbit.

I když je to mezi námi velmi tělesné, ani zdaleka nejde jen o sex.

Přiměla mě vyšplhat s ní na strmou skálu a já si nebyl jistý, co budeme zabíjet tentokrát.

Ale tam na té úzké ploše, kdy vám hluboko pod nohama ležel celý svět, tam po mě chce, ať jí vykládám o své rodině. Ne o té, kde jsem vyrůstal, kde mě naučili, co umím a vychovali v muže, kterým jsem.

Ne, Egone, nechci ti znovu říct, co jsou ty feromony zač. Není způsob, jak to říct, abys to pochopil.

Jedno vám ale povím. Nebyl jsem tu sám za bezmocného pitomce, kterým zmítá trapně nízká touha. Vzpomínáte si na balíček na cesty, který mi darovali Valdštejnští? Tak tam byl i parfém. Mužský parfém. Nebýt to tam napsané, netuším, protože jsem necítil vůbec nic, a to si namlouvám, že mám dobrý nos.

Samael to cítila.

Zachytil jsem několikrát její pohled. Přivřené oči, rozevřené rty. Chřípí roztažené a trochu animálně nasává vzduch jako když vlk větří stopu.

Nic ani vzdáleně podobného jsem dřív nezažil. Agresivní ženskou sexualitu mám spojenou tak s několika fotkami nahých selfíček, co mi tu a tam přistály na mobilu od mých náhodných internetových známostí. Vzrušivé detaily ženskosti, které mohly právě tak být vygooglené jako opravdu vyfocené mobilem jen pro mě.

Předstírané a hrané. Pózy nebo zachycená opravdová intimita poslaná cizímu týpkovi.

Mohl bych je třídit podle velikosti prsou. Podle velikosti bradavek. Barvy bradavek. Holené, napůl holené nebo prales s prosvítající kůží. S tváří nebo useknuté někde u brady.

S tím vším jsem se vyrovnal. Užil si. A šel dál. Nebo jen mazal a blokoval, podle toho, jak moc atypické nevšednosti si dámy cpaly do tělesných otvorů. Jak moc na veřejnosti či kolik příbuzných a jakého věku jsou vidět v pozadí.

Někdo říká, že internet ze sexu udělal cosi, co už nikdy nebude výlučně intimní záležitost dvou lidí.

Sex, kdy se sotva stačíte poznat. Strávíte s někým vášnivý víkend, v pondělí víte najisto, že ta obarvená blondýna má ráda drsnější zacházení i řeči, ale zaboha netušíte, jestli to znamená, že se ji můžete vyptat na její prsatou kamarádku.

Sex, kdy dostanete dvacetistránkový manuál, jak to chce a že u toho hlavně máte sklapnout a jestli vynecháte stranu osm až jedenáct, tak vás má za břídila, jestli skipnete stranu patnáct, tak už se neobtěžujte někdy se jí ozvat.

Sex, kdy nemáte řešit, proč vám říká tati.

Sex, kdy máte říkat Mamko vy jí.

Sex, kdy vás ona sváže. Přiváže vás tak, že se nepohnete, klouže si na vás a vzdychá a u toho vám vykládá, že tohle ona obyčejně nedělá. Není taková.

Sex, kdy musíte slíbit, že zavoláte čistě aby vás nechala se udělat.

Sex, kdy vám ke skórování pomůže, jak jste se kdysi učili válečnou strategii a základy psychologie.

Sex, kdy psychologie a základy válečné strategie jsou jediné, na co se spolehnete, abyste ji už nikdy nemuseli vidět.

Patetické a sebemrskačské a zbytečné. Napěchované výčitkami směrem k vaši maličkost. Protože někdo za to zodpovědnost nést musí. Za všechny ty nahaté dámičky, co jich jsou plné sociální sítě.

Samael je něco docela jiného.

Osvěžující přímost. Nic nepředstírající žár. Jenže na to nejste zvyklí. Nemáte na to koule, docela jednoduše.

Na tohle vás svět náhodných známostí nepřipravil.

Neměli jste, jak zjistit, že na světě jsou i predátoři. Tvorové, pro něž je sex ultimátní.

Žralok, který nevšímavě krouží okolo vás, studené oči zabodnuté kamsi do hlubin oceánu, jen ty kruhy jsou stále menší, těsnější.

Nezešílel jsem. Opravdu tuhle svůdnou nahotinku přirovnávám k žravé bestii. Museli byste tam být, aby vám bylo jasné, proč i s erekcí jsem cítil silný instinkt utéct. Běžet pryč jako když mi jde o život.

A možná bych i utekl.

Být to před pár měsíci, možná i před pár týdny. Může být, že bych si docela pateticky běžel zachránit holý zadek s vědomím desítek a stovek druhů bezpečnějšího sexu.

Mne svlékli donaha. Přiběhly tři mladé holky, taky docela nahaté, jejich stud na rozdíl od mého zakrývaly ve tváři masky. I ty byly červené.

Oholily každý chloupek na mém těle, samy měly klíny vyholené do uzoučkého trojúhelníku.

Ty nahé krasotinky pomazaly mé tělo jakýmsi olejem, který hřál a podivně rozvibroval mé emoce. Takže si nemůžu být docela jistý, jestli se ty holky o mně opravdu otíraly a jestli můj penis namasírovaly olejem tak, že si ho předtím rozetřely do svých ňader.

Vím určitě, že jsem měl bláznivou erekci.

Tam vprostřed kroužku své nejbližší rodiny, mezi nimi má vlastní matka, tak tam jsem měl erekci nejen pevnou a pulzující, ale obří a dobyvačnou.

A neodbytnou a urgentní. Hlavně urgentní.

Nemohl jsem si pomoct a ty holky jsem pomiloval. Jednu po druhé.

Pomilovat možná není slovo, kterým by to popsaly ony. Pronásledoval jsem je. Povalil je na zem. Vzal jsem si je tak, abych si byl jist, že je to bude bolet.

Když jsem takhle znásilňoval první z nich, zbývající dvě mlčky čekaly. Bradavky tvrdé a žádoucí, hlavy s rozšklebenou maskou skloněné. Byl jsem sám tak rozdováděný, že nemůžu s jistotou říct, jestli se opravdu chvěly. Třásly.

V tu chvíli se mi to tak zdálo. V tu chvíli jsem chtěl, aby se chvěly. Díval jsem se na ty dvě, jak se klepou, zatímco jsem pod sebou drtil první holku. Tahle měla dlouhé blond vlasy, za které jsem ji pevně držel, a o dva tři odstíny tmavší klín. Z výkřiků bolesti bych řekl, že její hlas bude zvučný alt.

Samael se ke mně přitulí a chce se mazlit. Předstírá zranitelnost a oddanost, kombinace, která je pro mne v podání téhle nespoutané divošky tak vzrušující. Jak, samozřejmě, ona dobře ví.

„Nemám náladu,“ zavrčím.

Ona si svlékne všechno až na otrocký řetízek. Netuším, proč ho má, ale ví, že mě vzrušuje za ten řetízek chytit a trochu škrtit. Ta malá potvora moc dobře chápe, jak je pro mě erotické vzít si ji a vědět, že je mým právem v tu chvíli zabít nebo dát život.

Tak ji chytnu za ten řetízek. Erekce se dostaví okamžitě, jako vždy, ale já si toho nevšímám.

V očích jí naskáčou krvavé žilky, když řetízek přitáhnu k sobě. Jazyk jí směšně vykoukne z pusy, ale její ruce jsou celou dobu volně podél těla. Nebrání se mi. Kdybych chtěl, tak to dovedu do konce. Dovedu to k dokonalosti, završím erotický zážitek její smrtí. Uvolním se s jejím posledním výdechem.

„Nemám náladu,“ zavrčím a odstrčím ji, zatímco ona se chytne za krk a snaží se nadechnout.

Ještě to takhle zkusí jednou nebo dvakrát. Svést mne. Chce, abych byl zlý, má za to, že když ji použiju jako hračku a skoro ji zabiju, nebudu mít právo jí vyčítat, jak mě zradila.

„To je ten pravý, co mluví o zradě,“ zavrčí ona. Přes tuhé bradavky si navlékne svou loveckou tuhou košili. Na chvíli si představím, jak se jí tvrdá kůže té košile otírá o bradavky. Znovu cítím erekci.

Tak je to s ní vždy.

„Nemáš náladu,“ zavrčí ona.

„Ale já mám náladu,“ šeptá. Ostrým nožem si rozřeže přední část košile tak, že její velká pevná prsa vystoupí ven. Nejde je zastavit, nejde je schovat.

Všimnu si, že se nožem řízla do bradavky. Vsadím se, že to musela udělat schválně. Vím jistě, že to musí bolet.

Vábení téhle erekce už neodolám.

Olíznu krev z její bradavky.

No a popis toho, co v sexu můžete díky kabale a magii, to už se dozvíte až v knize 😊


Další ukázky:

Ukázka č. 2: Sarkasmus a humor
Ukázka č. 3: Fauna a flora
Ukázka č. 4: Magie a kouzla
Ukázka č. 5: Paralelní svět

Zpět na stránku informací o Připravovaných knihách

Leave a Comment