Tyto knihy nebyly zkraje úplně můj nápad, nebo alespoň ta první, pohádková, rozhodně ne. Musím se přiznat, že jak miluju historii – i proto třetí kniha Hříchy králů je má nejoblíbenější z trilogie. Jsem také blázen do čtení nebo sledování skvělých filmů a ujíždím i na seriálech, tak upřímně a vášnivě nesnáším pohádky. Omlouvám se, je to tak.

Knihy jsou už hotové, vyšly v roce 2008-2009 v nakladatelství XYZ. Pro nové, čistě elektronické vydání, jsem všem třem dala nový kabátek v podobě grafiky, která má evokovat spíše humor než ten sex, i když je přítomno obojí. Tentokrát si je vydám sama pod vybraným pseudonymem Jitka Moody. Protože 10 let je dlouhá doba, chci všechny tři knihy trochu přepracovat a určitě jako bonus přidám nové příběhy – jak do pohádek, do postav a také mezi krále a královny přibudou další. Nicméně je možné, že nějaké příběhy už hotové zase zmizí, takže seznamy uvedené v podrobných informacích o každé knize se docela jistě budou měnit.

No a ještě jeden bonus. Chci také udělat knihu čtvrtou, která bude výběrem všech tří knih v té podobě, jak vyjdou nyní. Pohrávám si s myšlenkou, že tento výběr bude obsahovat také úplně nový příběh, který si jinde nepřečtete. Záleží samozřejmě na tom, jak se tato báječná myšlenka bude umět vypořádat s mou leností, že.

Humor & Sex 1: Erotické pohádky

Co když to nebyla růže, o co se píchla Šípková Růženka? Co byste tak řekli, že lampa mohla provést chudákovi Aládinovi? Také Pinocchio měl třeba jiný úd, který mu narůstal s tím, jak zalhal. Já se u psaní báječně bavila, snad udělají erotické verze klasických pohádek příjemné chvíle i vám.

Knhu koupíte zde

Úryvek z pohádky č. 1: Alí Baba a 40 loupežníků
Úryvek z pohádky č. 2: Pinocchio
Úryvek z pohádky č. 3: Císařovy nové šaty

Humor & Sex 2: Vilní padouši a hrdinové

Nemáte pocit, že třeba takový mladý kouzelník Harry P. by si už taky mohl trochu vrznout? No a Indiana J. objeví bájné město a hádejte co, čeká ho tam spousta nepříjemností. Když Fiona přikáže oženit krále, aby netropil hlouposti, oslík se Šrekem dělají co můžou. Moji oblíbení hrdinové a padouši, které také budete znát. Ale úplně jinak.

Knhu koupíte zde

Úryvek č. 1: Drákula
Úryvek č. 2: Švejk
Úryvek č. 3: Svět podle Garpa

Humor & Sex 3: Hříchy králů… a královen

Vedle Rudolfa II., Kleopatry, Jindricha VIII. nechybí ani erotické trampoty Caliguly, Krále Slunce, královny ze Sáby a krále Davida, nebo třeba Alexandr Veliký, abych jmenovala několik. Jo a mám tam i jednoho papeže, samozřejmě toho z rodu Borgiů. Jsem blázen do historie a třeba i proto je tohle moje nejoblíbenější z celé trilogie.

Knhu koupíte zde

Úryvek č. 1: Královna ze Sáby
Úryvek č. 2: Jindřich VIII.
Úryvek č. 3: Messalina