Knihy, které prodávám v sekci Knihy k prodeji, jsem napsala více než před 10 lety. Tenkrát vyšly v nakladatelství XYZ a dnes, kdy jsou autorská práva zpět moje, je prodávám na tomto svém e-shopu. Od té doby jsem byla méně či více pilná a psala další knihy. Právě ty vám chci představit na této stránce.

Děti krve

V paralelní Praze místo technologií používají magii a kabalu, vládnou tady intriky a jedy, potkáte draky a harpyje a rusalky

 

Obyčejný týpek z našeho světa, trochu nudný markeťák, se dostane do paralelního světa. Tam vše vypadá podobně, a přesto je velmi jiné – Praha, kde místo technologií používají magii a kabalu a jako domácí mazlíčky mají draky. Svět plný iluzí, intrik, kde sice mají stovky kouzel jak zlepšit sex, a ani tušení o humanitě či demokracii.

Náš hrdina zjistí, že je prvorozený velmi urozené rodiny s nároky na trůn. To je problém v mnoha ohledech, tento svět netrpí skrupulemi použít jed či meč nebo černou magii, když na to přijde. A tak ho pochopitelně chce kdekdo zabít nebo alespoň unést.

Ale abyste ho jen tak nelitovali, on se z něj vyklube taky pěkný hajzlík.

Ten zásadní zvrat nastal ještě v době Rudolfa II a jeho kouzelném světě mágů a alchymistů. V této knize se jim to totiž povedlo, našli onen mýtický kámen mudrců a z obav před Rudolfovou nevyzpytatelností tento zásadní vynález před svým vladařem zatajili. Aby ho skryli, nechtěně vytvořili paralelní svět tomu našemu, ten jejich ale není ovládán technologiemi, nýbrž magií a kouzly.

Kniha Děti krve obsahuje několik pasáží grafického popisu násilí a také další popisující explicitně drsný sex. Nedoporučujeme tudíž pro čtenáře mladší 15 let.

Ukázka č. 1: Erotika a sex
Ukázka č. 2: Sarkasmus a humor
Ukázka č. 3: Fauna a flora
Ukázka č. 4: Magie a kouzla
Ukázka č. 5: Paralelní svět

V tuhle chvíli se ještě jednou prokoušu celou knihou a udělám řadu úprav, především přidám několik zajímavých pasáží, které mi trochu rozvolní děj. Pak se uvidí, jestli přidám sem k prodeji jako elektronickou knihu, nebo se pokusím nechat ji vydat ve vydavatelství.

První kniha v angličtině: Crush

Tato kniha se trochu pohybuje mezi světy. Jde o ženský román bez nářků a přeslazené romantiky, trochu o thriller a to vše je prošpikováno erotikou v podobě soft porna, kdy hlavní hrdinka vede tajný život a natáčí pro zábavu erotická videa, která kupují pánové.

 a

Hlavní postava knihy je třicátnice Katty, single, úspěšná v práci, která svůj exhibicionismus přeměnila v úspěšný byznys prodeji pornografických krátkých filmů na internetu. Třebaže není žádná oslnivá kráska, má v sobě něco, co muže přitahuje a ona má naopak problém najít v muži, se kterým se schází, pocit, že je to ten pravý. Díky sérii špatných rozhodnutí přijde o práci i o přítele.

K tomu je tu Kattyina sestra Candy. To je klasická kráska s plavými vlasy, provdaná za hajzlíka, který ji podvádí, lže a má násilnické sklony. Katty se snaží své sestře pomoct, ale místo toho obě dvě zabřednou do situace, která je bezvýchodná.

V této knize najdete sex i násilí, něhu, oporu i zločin.

Knihu Crush si můžete koupit v angličtině na Amazonu zde.

Detektivka o sériovém vrahovi Confessor

I Confessor je napsaný v angičtině. Upřímně, pokud se nerozhodnu napsat další díl Dětí krve, asi už všechny mé další knihy budou psané v angličtině. Tohle je tedy detektivka, kde řádí sériový vrah a dlouhé dny mučí mladé dívky a vraždí je otřesným způsobem. Ne že by existoval pěkný způsob pro zabíjení.

Opravdová obálka asi nebude vypadat takhle, jen jsem narychlo něco splácala. Co je ovšem neměnné je fakt, že v knize roli detektivů zastanou dva týpci, inspektor Daryl Stout a seržant Tom Rushka. Ti dva se objeví i v další knize, na níž už jsem začala pracovat, s názvem Triad Nemesis a kde bude pro změnu řádit sériová vražedkyně.

Confessor už je dopsaná, zeditovaná, vybroušená do podoby, jakou ji chci mít a jen před chvílí jsem ji poslala několika agentům. Věřím té knize. Věřím sobě. A tak věřím, že v dohledné době vyjde a otevře dveře kriminální sérii detektivek s inspektorem Stoutem v hlavní roli.