Zde můžete jedním klikem koupit 3 knihy z trilogie Humor & Sex plus knihu čtvrtou, která je výběrem toho nejlepšího z erotických pohádek, vilných padouchů a hrdinů a hříšných králů.

Jde jednoduše o sérii příběhů, kde žánrem je humor a erotika je použitá jako zápletka, aby byl celý příběh zajímavější a čtivější. Ideální čtení na letní dovolenou nebo do postele před spaním.

 
 

 

 

22 erotických pohádek na motivy klasických pohádek. Pro nové vydání jsem napsala 3 nové příběhy a jeden příběh z původní verze vyhodila. Psáno s lehkým humorem a erotika je zde spíše jako zápletka.

 

Co když to nebyla růže, o co se píchla Šípková Růženka? Co byste tak řekli, že lampa mohla provést chudákovi Aládinovi? Také Pinocchio měl třeba jiný úd, který mu narůstal s tím, jak zalhal. Já jsem se u psaní báječně bavila, snad udělají erotické verze klasických pohádek příjemné chvíle i vám.

V detailu produktu knihy najdete úplný seznam pohádek, jež byly znesvěceny do erotické podoby, najdete tam také ukázky tři z nich. Mezi 22 pohádkami najdete prakticky všechny slavné a dobře známé, které jsme jako děti s napětím poslouchali, když nám je četla máma před spaním. Jen namátkou tam nechybí Popelka, Sněhurka ani Šípková Růženka, je tam příběh na motivy Werichovy Soli nad zlato nebo exotických pohádek Alí Baba a 40 loupežníků. Tyto příběhy si můžete pro změnu číst před spaním s partnerem a navodit tak příjemnou atmosféru před intimními aktivitami.

Jedná se o znovu editované a rozšířené vydání Erotických pohádek z roku 2008.

14 erotických příběhů známých postav z knih, filmů, seriálů, kteří ale jsou mnohem nadrženější než ti, co jste zvyklí znát. Obsahuje 2 nové příběhy oproti původnímu vydání.
 
Nemáte pocit, že třeba takový mladý kouzelník Harry P. by si už taky mohl trochu vrznout? No a Indiana J. objeví bájné město a hádejte co, čeká ho tam spousta nepříjemností. Když Fiona přikáže oženit krále, aby netropil hlouposti, oslík se Šrekem dělají co můžou. Moji oblíbení hrdinové a padouši, které také budete znát. Ale úplně jinak.
 
Pokud rozkliknete produkt vlevo, uvidíte úplný seznam postav, které si autorka vypůjčila pro svou druhou knihu ze série Humor & Sex. Najdete tam mladého kouzelníka z Bradavic, nesmrtelného Indiana Jones nebo zelená potvůrka Shrek a nechybí ani klasický český hrdina Švejk. Všechny příběhy jsou psány autorčiným sarkastickým stylem a vy se budete nad erotickými útrapami hlavních postav dobře bavit.
 
Jde o znovu editované a rozšířené vydání Nemravných padouchů a hrdinů z roku 2008.
12 hříšných vladařů, kteří se nejvíce baví právě tím jedním smrtelným hříchem. Ruku na srdce, vy na jejich místě byste radši poslouchali kušnit nějakého dobového Senecu?
 
Ono je moc pěkné vědět, který král, císař nebo panovnice se zapsali do historie počinem, jenž je v podobě dat dodnes vtloukán nebohým dětem v hodinách historie do hlav. Často to byli válečníci, které proslavily geniální bitvy, ale ještě více si dnes vážíme těch, kteří svou rozvahou a diplomacií přispěli k míru a stabilitě. Na rovinu, těch prvních je asi krapet víc.
 
V deailu produktu e-knihy vlevo zjistíte, které z vladařů, co pokynem malíčku nechávali popravovat celé rodiny, jsem si vzala do parády a postavila je do nelehké a často tvrdé situace, jestli mi rozumíte. Pochopitelně nesmí chybět ti, co jsou svými sexuálními výstřelky proslavení, jako třeba Caligula, Kleopatra nebo Messalina. Ale najdete tam i ctěného rakouského vladaře, co vládl z Prahy, Rudolfa II. Toho pro změnu proslavila jeho posedlost po všem esoterickém a také se to odráží v příběhu.
 
I tady jde o znovu upravenou a rozšířenou knihu Nezbedné hrátky panovníků z roku 2009.
Výběr 15 příběhů, které jako autorka považuji za to, co se nejvíce povedlo z erotických pohádek, nemravných padouchů a hrdinů a hříchů králů a královen. To pro případ, že 3 knihy jsou na vás zkrátka moc, nebo chcete ochutnávku.

Ono je těžké určit, které z příběhů, jež jsem sama napsala, jsou lepší než ostatní. Z toho, co mi řekli moji čtenáři, soudím, že každému se líbí něco jiného. Nicméně příběhy, které jsem dala do tohoto výběru, si sama po čase ráda přečtu a protože mám opravdu mizernou paměť a příběh pokaždé zapomenu, nakonec se u toho sama skvěle bavím.