Odstartoval projekt na HitHitu. Pošlete Děti krve na pulty knihkupectví!

Já Dětem krve věřím, ale otázka je, jestli se mi podaří přesvědčit běžné uživatele sociálních sítí a dalších kteří snad na kampaň na HitHit natrefí. Přijde mi, že dnes knihy píše kdekdo a tak jsem možná jen daíšl číslo ve statistice. Jenže s tím já se smířit nehodlám.

Jestli chcete pomoct, určitě si vyberete z mnoha odměn. Chcete jednoduše výtisk s věnováním? Není problém. Rádi byste k tomu i jednu z mých elektronických knih? Poslužte si. A jestli jste velký fanda, třeba vás láká mít jednu stránku v tištěné verzi Děti krve jen pro sebe. I tohle nabízím.

Když jsem obeslala největší české nakladatele s nabídkou publikace Dětí krve, dostalo se mi vesměs kladných a potěšujících reakcí na mé psané, je čtivá, je vidět, že mám talent… ale na závěr byla vždy ona větička, že se jim to nehodí do plánu. A tak jsem si řekla, že to tak možná má být. Já se tak snadno nevzdávám.

Jako bývalý artdirector jsem si udělala grafiku obálky i zlom knihy a k tomu celé webovky na adrese Deti Krve a vydala knihu v elektronické podobě. Jenže já chci a potřebuji, aby se knoha ocitla na pultech knihkupectví. Abyste si ji tam mohli osahat, listovat v ní, namátkou přečíst pár řádků a natěšeni ji donesli k pokladně. Aby se o Dětech krve vědělo, aby okolo ní vznikla základna fanoušků, kteří se nebudou moci dočkat druhého dílu. A k tomu mi chybí poslední krok. Dát knihu vytisknout. Papír šíleně podražil a vybraných 70 000 Kč (po zaplacení poplatků za zveřejnění zde) bude právě tak akorát stačit na tisk 1 000 výtisků. To by měl být jen začátek a vše, co vydělám následně při prodeji toho tisíce kusů knihy, investuji do tisku dalších výtisků. Úmyslně jsem sem dala tu nejnižší možnou částku, abych měla co největší šanci na to, že cíle dosáhnu a peníze se tak nebudou nevyužity vracet k vám. Čím víc vyberu, tím větší náklad si budu moci dovolit.

Je to správná cesta? Netuším. Doufám. Chci tou cestou jít, ovšem.