Erotický thriller Prvotní instinkt je asi nejerotičtější kniha, kterou jsem napsala. A to už o něčem vypovídá

Crush jsem napsala původně v angličtině a v nejbližší době přeložím do češtiny. V češtině jsem se rozhodla pro název Prvotní instinkt. Věřím, že dostatečně vyjadřuje primárnost sexu i krve a vraždy.. Když pominu linku děje, Prvotní instinkt je taková encyklopedie největších podivností, které muže vzrušují v pornu. A ne, stoprocentně jste to nečekali.

Kniha už brzy vyjde v češtině, a to jak v tištěné, tak v elektronické formě a bude k zakoupení právě zde, v e-shopu.

O čem vlastně je?

Katty, moje hlavní hrdinka, je obyčejně vypadající třicítka s tuctovým zaměstnáním a krapet švihlou famílií, ale naprosto temně vzrušujícím tajným životem. Prodává své „one fucking sexy woman show“ porno videa a fotografie na webových stránkách, kde si je muži kupují. A těmi nejbizarnějšími, nejzajímavějšími i nejvzrušivějšími požadavky na video i samotným natáčením je tato kniha prošpikovaná jako růžové lístky vedoucí k loži o svatební noci. Nebo jinak. Jako ulička z červených lucerniček ve vykřičené čtvrti vedoucí osamělého, nadrženého poutníka nocí.

Kniha je svižně, čtivě napsaná. Katty v první osobě sebeironicky přizná svůj zvláštní vztah k mužům i rozporuplné pocity ze své rodiny, z nichž ke své mladší sestře, Candy, nakonec najde vztah. Ale je pozdě, je zmařený život, dojde ke zločinu a Katty vyšetřuje policie.

Katty žije ve vymyšleném městečku na jihozápadě Anglie, ale to vás v příběhu nebude rušit.

Příběh začíná odpočítáváním. To jak Katty natáčí erotické video pro svého klienta, masturbační video, řekněme si na rovinu. Jako všechna ostatní, co uploaduje na svůj profil. V tomhle na konci odpočítává a s tím, jak říká 3, 2, jedna, to se od nadrženého týpka u monitoru očekává, že se konečně uvolní. Dosáhne vrcholu, po kterém pražil. Za který si zaplatil.

Kniha také končí odpočítáváním. Jak se příběh Katty posune, rozloží, vrcholí, ale ani trochu vzrušujícím způsobem. Konec je temný, protože já zkrátka nevěřím na šťastné konce.